Ordinace funguje dle ordinačních hodin. POZOR!!! DŮLEŽITÉ! Je nutné se telefonicky objednat předem na konkrétní čas! Zavolejte nám nejdříve z domova.
Aktuálně očkujeme proti chřipce a COVIDu.

Závodní preventivní péče

Vstupní, výstupní i periodické prohlídky

Společnost ALFA CLINIC s.r.o, si je vědoma odpovědnosti a důležitosti Vašeho rozhodnutí, které souvisí s výběrem moderního zdravotnického zařízení, jenž má v budoucnu poskytovat špičkovou a kvalitní medicínu pro Vaše zaměstnance. Zvláště v dnešní době je odborná zdravotní péče, včasné a hlavně erudované diagnostikování klinického stavu pacienta zásadní a nenahraditelné pro kvalitu osobního i profesního života.

Zdraví, tělesná kondice, psychická pohoda, to vše je nedílnou součástí úspěšného fungování jedince. Prevence a průběžná kontrola, to je styl naší práce. Je to naše krédo. Chceme být nápomocni každému našemu pacientovi, každému našemu klientovi, k dosažení jeho úspěchu a pocitu štěstí. Uvědomujeme si, že pevné zdraví je základní podmínkou a předpokladem pro dosažení všech cílů.

Chceme navázat na tradici důvěry a individuálního přístupu mezi lékařem a pacientem. Chceme nejen léčit, ale především chápat a rozumět.

S poskytováním lékařské závodní péče máme dlouhodobé a bohaté zkušenosti. Mezi naše klienty patří mimo jiné společnost DHL, Mestra House, Modrá Vize, SČMVD, Regamet, Slon. Dále jsme spolupracovali například s Národním divadlem a to i na výjezdních zájezdech mimo Českou republiku. Dlouholetým partnerem byla i společnost TESCO. Zároveň naše ordinace zajišťuje komplexní vyšetření klientů pro banky a pojišťovny, jako je ČSOB banka, MetLife pojišťovna, Pojišťovna České spořitelny atd.

Naší prioritou je maximální vstřícnost a profesionální přístup. Za velmi výhodné pro Vás považujeme zejména to, že v rámci sídla naší ordinace jsme schopni zajistit i další odborná vyšetření na specializovaných pracovištích, jako je např. chirurgická ambulance, interní ambulance, krevní laboratoř a možnost různých druhů rehabilitací.

Vzhledem k výkonnému řízení naší společnosti a efektivnímu provozu zařízení, si můžeme dovolit nabídnout Vám zajímavou cenovou nabídku. K vyžádání na emailové adrese: sladkova@alfaclinic.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře.

Máte zájem o závodní preventivní péči? Napište nám!

Ordinační hodiny

Pondělí 07:30-13:30
Úterý 12:00-18:00
Středa 07:30-13:30
Čtvrtek 07:30-13:30
Pátek 07:30-13:30

Kontakty

+420 222 928 284
+420 776 502 420

Kde nás najdete?

Palackého 720/5
110 00 Praha 1

budova polikliniky,
schodiště B, 4.patro
číslo čekárny 573